filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Nowe Horyzonty
2004
http://www.nowehoryzonty.pl/
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty
Data wręczenia nagród:
1 sierpnia
Miejsca:
Cieszyn / Czeski Cieszyn
4. Festiwal Filmowy - Era Nowe Horyzonty trwał od 22 lipca do 1 sierpnia 2004 roku.
Grand Prix Festiwalu - Nagroda publiczności
Najlepszy film
wygrane
Jedwabna opowieść
(2004)
Éléonore Faucher
Dwie samotne kobiety zaprzyjaźniają się po przypadkowym spotkaniu.
Drugie miejsce
wygrane
The Time We Killed
(2004)
Jennifer Todd Reeves
Trzecie miejsce
wygrane
Fyra nyanser av brunt
(2004)
Tomas Alfredson
Czwarte miejsce
wygrane
Dziecięcy świat
(2004)
Hirokazu Koreeda
Matka-prostytutka porzuca czwórkę swoich dzieci. Od tego momentu, zdane tylko na siebie, rozpoczynają przerażającą walkę o byt.
Piąte miejsce
wygrane
Najsmutniejsza muzyka świata
(2003)
Guy Maddin
Udział w konkursie głównym
nominacje
Anatomia piekła
(2004)
Catherine Breillat
Arseniy Tarkovskiy: Malyutka-zhizn
(2004)
Viacheslav Amirhanian
Danehaye rize barf
(2003)
Ali Reza Amini
Dłonie
(1993)
Artour Aristakisian
Dwadzieścia dziewięć palm
(2003)
Bruno Dumont
Five Dedicated to Ozu
(2003)
Abbas Kiarostami
Goodbye, Dragon Inn
(2003)
Ming-liang Tsai
La Vie nouvelle
(2002)
Philippe Grandrieux
Ojciec i syn
(2003)
Aleksander Sokurow
Ostatni pociąg
(2003)
Aleksey German Jr.
Uzależnienie seksualne
(2003)
Rodrigo Bellott
Vibrator
(2003)
Ryuichi Hiroki
Zaginiony
(2003)
Kang-sheng Lee
Wyróżnieni w roku 2004
Najsmutniejsza muzyka świata
(
1/1
)
Dziecięcy świat
(
1/1
)
Fyra nyanser av brunt
(
1/1
)
Jedwabna opowieść
(
1/1
)
The Time We Killed
(
1/1
)
Ojciec i syn
(
0/1
)
Anatomia piekła
(
0/1
)
Dwadzieścia dziewięć palm
(
0/1
)
La Vie nouvelle
(
0/1
)
Goodbye, Dragon Inn
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.