PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 842
oceny
7,8 10 1 508842
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Komuś przyszło do głowy podczas seansu takie pytanie?

Starigniter

Hello. Możesz powiedzieć po co zadajesz tendencyjne pytanie sugerujące w tonie subiektywnym? Jesteś jedną spośród całej masy ludzi... jakie znaczenie ma dla innych to, że dla ciebie to zwykły kicz? :P

ocenił(a) film na 4
rosaria

Jestem po prostu ciekaw, czy inni także byli takiego samego zdania ; J

ocenił(a) film na 9
Starigniter

Mnie nie przyszło, ale skoro Tobie tak, to na pewno jesteś genialnym znawcą kina. Gratulacje od reszty ludzkości.

ocenił(a) film na 4
Azzie128

No, nie wiem, genialnym znawcą to mało kto jest. Ale skoro uważasz ten film za świetny, to pewnie nie będziesz miał kłopotu napisać w kilku punktach dlaczego tak uważasz?

użytkownik usunięty
Starigniter

motyl ciekawszy niż 7

ocenił(a) film na 3

ciekawszy, bo to idealny przykład złego filmu, a fabułę 7 znają wszyscy, bo to tak genialny film.

użytkownik usunięty
MumciurMaster

tylko 3?
7 genialny?

ocenił(a) film na 3

Przykro mi, ale tak :(

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 4

Nie, "The Butterfly Effect" jest genialny, tylko wkręcałem.

ocenił(a) film na 4
isobel

Andy, (nie)miło poznać.

Starigniter

oj, mnie również nie miło ;)

ocenił(a) film na 4
isobel

Naucz się po polsku pisać, bo aż oczy bolą.

Starigniter

auć! jak zabolało! akurat nie muszę korzystać z twojej jakże bezinteresownej i serdecznej rady , bo nie ma takiej potrzeby. co więcej - zarabiam na życie pisaniem i bardzo dobrze mi się powodzi:) jestem niemal pewna, że jedyną twoją dolegliwością jest ból mózgu. albo przynajmniej tej małej połówki którą posiadasz:) leczysz się ?

Starigniter

Ja się zastanawiam dlaczego komuś przyszło do głowy, żeby porównać Efekt Motyla z Se7en. Przecież to zupełnie (TOTALNIE!) inne filmy, nie łączy ich nic.

ocenił(a) film na 4
lenag

Gdzie tu widzisz porównanie? I zacznij uważnie oglądać filmy, bo bohaterowie "Efektu Motyla" poszli do kina film "Se7en".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones