PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 775
ocen
7,8 10 1 508775
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Prosto i zwięźle

ocenił(a) film na 7

Czy nienajprościej byłoby cofnąć się do wspomnień w piwnicy, wygarnąć pedofilowi i zniszczyć w normalny sposób dynamit? Kurde, wiem, może się czepiam, ale mne strasznie drażnią takie rzeczy w filmach... że mógł zrobić to, ale z jakiegoś powodu nie zrobił i były problemy.

ocenił(a) film na 7
MichalEEEk

Swoją drogą trzeba mieć niezły łeb żeby taką fabułe stworzyć i poukładać

ocenił(a) film na 9
MichalEEEk

Ludzie w życiu nie postępują prosto i zwięźle, zazwyczaj albo działają pod wpływem emocji, albo koncentrują się tylko na jednym aspekcie, co miało miejsce w filmie. Evan tak naprawdę chciał tylko ocalić Kayleigh, nie zależało mu na Tommy czy Lenny. Myślał, że cała przyczyna niepowodzenia ukochanej tkwi w ojcu-pedofilu, więc nie widział powodu ocalenia kobiety z dzieckiem. Kiedy okazało się, że Tommy stanowi zagrożenie dla szczęścia jego i Kayleigh postanowił coś z tym zrobić i dopiero zaczął działać. Do tego kiedy cofał się do konkretnych wydarzeń zmieniał je a więc uruchamiał nowy łańcuch zdarzeń, o których nie miał pojęcia. Skąd mógł wiedzieć, że coś spowoduje w przyszłości problemy.
A z drugiej strony Ty zawsze robisz to co trzeba? Czy aby na pewno nie zmieniłbyś ani jednej sekundy swojego życia, gdybyś miał taką możliwość.

ocenił(a) film na 10
MichalEEEk

a ja nie wiem po co on tak blisko podchodził do tej skrzynki na listy z dynamitem... wiedział, że wybuchnie więc mógł się zająć tą kobietą z dzieckiem albo Kayleigh, a nie podchodzić tak, że aż mu łapy urwało xd

MichalEEEk

Najlepiej by było gdyby nie niszczył tego dynamitu tylko powiedział ojcu Kayleigh (np.podczas tej mowy o tym, żeby nigdy jej nie tknął), żeby go schował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones