Eric Stoltz

Eric Cameron Stoltz

7,5
4 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Stoltz

Lance, telefon ku... :)

użytkownik usunięty

Swietnie sie spisal jako pan dealer w Pulp Fiction
Nieduza rola,ale juz legendarna !

Ten szlafroczek + sandały

"- Dzwonisz do mnie z komórki, kasujesz mi dom! Ogłuchłeś? Nie wezmę zaprutej zdziry do domu!" - dzwonienie z komórki jest najgorszym z zarzutów. ;)

mdsn

A niech mnie, chciałem być dokładny i wyszukałem frazę w nacie, ale to przecież nie legendarne tłumaczenie Gałązki-Salamon, gdzie zamiast zdziry jest siksa.

mdsn

u mnie jest tak: ,,Poj%%ebało cię, rozmawiasz o czadach przez komórkę, wjechałeś mi ku@rwa samochodem w dom! Głuchy jesteś?! Nie wniesiesz mi do domu nagrzanej dupy!"

fightClub

Ten lektor najlepszy:D za przeczytanie Pulp Fiction Piotr Borowiec powinien dostać Oscara:D

Peterson_B

Najlepsza jest wersja z "z dupy jesień średniowiecza" czyli czytana przez Knapika.

LavenHart

big LOL..

LavenHart

Oglądałem PF we wszystkich możliwych wersjach i ta z jesienią średniowiecza jest słaba. Jest tam wiele niemrawych i dziwnie przetłumaczonych dialogów. Nie oddaje to nawet w połowie genialnych sytuacji. Najbliżej perfekcji jest to najpopularniejsze tłumaczenie z bodajże połowy poprzedniej dekady.

fightClub

Oryginał z VHS z 94 roku :

OCIPIAŁEŚ DO KUR WY NĘDZY ? NAJPIERW DZWONISZ DO MNIE Z KOMÓRKI, A TERAZ KASUJESZ MI DOM ? NIE WEZMĘ TEJ ZAPRUTEJ ZDZIRY DO DOMU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones